Våra återförsäljare

Våra samarbetspartners och återförsäljare  i Sverige  

Butiker/Frisörer/Salonger Sverige


Borlänge :  GreenLiving - VeganButiken i Borlänge www.greenlivingblge.se

Gagnef : Fridas hår & makeupstudio facebook-sida

Grabå : Care of Christel, www.careofchristel.se

Halmstad : Stilla Ro & Nära Agnetas ekologiska hudvård www.agnetasekologiskahudvard.se

Helsingborg : JustFace, www.justface.se

Horn : Stellas Green Beauty, www.stellassalong.se

Hudiksvall (Delsbo) :  Fröken Grön's Frisersalong  facebook-sida

Jönköping : Salong Frelize, www.salongfrelize.se

Jönköping : Annies Enkla, www.anniesenkla.se

Jönköping : Rekoshoppen, www.rekoshoppen.se

Karlsborg : Fransson & Frida Eko www.fridasekofrisor.se

Kristianstad : Hair Lifestyling T&O www.hairlifestyling.se

Kungälv : Vellnez, www.vellnez.se

Lidköping : Hudterapeut Mimmi, facebook-sida

Lund : Bruns frisörer, www.brunsfrisorer.se

Lycksele : ala agnes Hårfrisering Lycksele

Malmö :  Bruns frisörer, www.brunsfrisorer.se

Malmö : Larsson & Lange GREEN, www.larssonlange.se

Malmö: Third Culture clean beauty store, www.tcbty.com

Skellefteå : Hälsokraft Skellefteå www.halsokraft.se

Sundsvall: Clipp-er Ekofrisör www.salongclipper.se

Trollhättan :  Gröna Klippet  www.gronaklippet.se

Ulricehamn : Hela dig Anettes friskvård & spa, www.heladigfriskvard.se

Uppsala : Designbutik Stickspåret, www.sticksparet.se

Uppsala : GrönHårizånt,   www.gronharizant.se

Uppsala : V. Hud & Hälsa, bokadirekt.se

Varberg : Grön Skönhet Varberg , www.gronskonhet.com

Vendelsö : Linas Hud och Hälsa, linashudochhalsa.se

Växjö: Nativ ekologisk hårvård www.nativ.se

Åhus : Bahlsam Hår&Makeup, www.bahlsam.com

Örebro : Naturligtvis Eco www.naturligtviseco.se

Östersund : Salongen e’lit, facebook-sida

Östersund : Turkos, www.turkos.se

Butiker/Webbutiker/Salonger Norge

Bergen : Just Trendy Nails Ilona Szczesny, facebook

Bergen: The Apothecary, www.apothecary.no

Bergen : natureSQ, www.naturesq.no

Oslo : Anotherchapter studios,  www.anotherchapterstudios.com

Oslo : Gimle Parfymeri,  www.parfymeri.no

Oslo : Fri Ren Pleie, www.fri-renpleie.no

Oslo : The Nail Studio, www.thenailstudio.no

Sandnes : Beauté Fatale, www.beautefatale.no

Sandnes: Koch Parfymeri Kvadrat, www.kochparfymeri.no

Stavanger: Koch Parfymeri Amfi Madla, www.kochparfymeri.no

Stavanger: Koch Parfymeri Kirkegaten, www.kochparfymeri.no

Stavanger :  Skin Balance facebook

Stavanger: Skin Tonic Kilden, Kilden shopping centre

Butiker/Frisörer/Salonger på Stockholmsområdet 

Stockholm (Huddinge) : STHLM Organic SkinCare, www.sthlmorganic.se

Stockholm : EcoSTHLM, www.ecosthlm.se

Stockholm : Esprit Libre www.espritlibre.se

Stockholm : FriekoSör, www.friekosor.com

Stockholm : Green Heads, www.greenheads.se

Stockholm : Gröna Saxen, www.gronasaxen.se

Stockholm : Gryningen Hälsa, www.gryningen.eu

Stockholm : Pure Habit  www.purehabit.se

Stockholm: Rackarungar, www.rackarungar.se

Stockholm : Shortcut, www.shortcutsthlm.se

Stockholm : Yogayama, www.yogayama.com

Sundbyberg: Beam Organic, facebook-sida

Sundbyberg : Salongen Landsvägen 41, www.salongen41.se

Täby : Careness by Tina, www.carenessbytina.se



JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.